Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Малко съобщение
Всички стари герои се намират в архива. Пишете в тази тема, ако искате да продължите да играете със стария си.
Latest topics
» Станете приятели!
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 Icon_minitimeНед Авг 26, 2012 10:25 pm by Nameless

» Настроение - емотиконка
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 26, 2012 8:58 pm by Амели

» Романтично преживяване.
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 Icon_minitimeСъб Апр 14, 2012 2:15 am by Renesmee Eisenberg

» Търся другарче за РП.
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 Icon_minitimeСъб Апр 14, 2012 2:14 am by Renesmee Eisenberg

» //set the fire to the rain//
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 3:01 am by Мира.

» Име-Лик-Подпис
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 2:34 am by Амели

» История с 3 думи...
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 2:34 am by Амели

» Асоциации
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 2:33 am by Амели

» Целувка, шамар, прегръдка...
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 2:32 am by Амели

Friends



Кликнете тук, за да станете приятел на форума.
Основен партньор
Основен партьор

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 3:06 pm
Статистика
Имаме 65 регистрирани потребители
Най-новият потребител е RefugiaA794075

Нашите потребители са написали 992 мнения in 176 subjects

a strangely persuasive monster. [flood topic]

+8
Renesmee Eisenberg
Алвиел
Bess_Flint
Starlet
Юкио Такеба
Dawn Mackee
Джо.
Billy's best friend
12 posters

Страница 3 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 Empty a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Billy's best friend Вто Авг 16, 2011 1:00 am

First topic message reminder :

=>
Billy's best friend
Billy's best friend


Върнете се в началото Go down


a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Bess_Flint Пет Авг 19, 2011 7:53 pm

Аа аз бях така в началото... след 200 епизода на Наруто се бях отказала до миналата година, когато започнах с One Piece... старите навици умират трудно...
Аз мисля да се преместя в chatbox-a ... по-лесно е да се пише там :Д
Bess_Flint
Bess_Flint


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Алвиел Пет Авг 19, 2011 7:59 pm

И ще изоставиш тази хубава темичка?
Е как може.. Аз ще пиша тук, дори да са несвързани неща.
Хм, преди малко ми подариха диня?!
Алвиел
Алвиел


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юкио Такеба Пет Авг 19, 2011 8:02 pm

Аз пък получих ананас за рожденият си ден миналата зима!
О, ако не бе позорно изяден сега можеше да го запознаем с твоята диня..
Юкио Такеба
Юкио Такеба


http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Bess_Flint Пет Авг 19, 2011 8:04 pm

о.о щяха да са странна, но сладка двойка... :Д


ооо, хайде.... всички знаете, че искате да се присъедините към тъмната страна (the chatbox) xD .... напълно изтрещях.... a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 1532106882
Bess_Flint
Bess_Flint


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Алвиел Пет Авг 19, 2011 8:06 pm

Да, наистина жалко..Но пък моята диня дори не е цяла диня. Трябваше да бъде, ако не бе още по-позорно разчленена..

И май нещо са ми повредени стъклата, щом чета "аванс" вместо "ананас", нях. a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 4088188550
Алвиел
Алвиел


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юкио Такеба Пет Авг 19, 2011 8:08 pm

И авансът е нещо хубаво, стига да е само за мен ;D
Юкио Такеба
Юкио Такеба


http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Алвиел Пет Авг 19, 2011 8:10 pm

Че за кой би могъл да бъде..Пожелай си го и тази зима ще получиш не един, а два.
Алвиел
Алвиел


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юкио Такеба Пет Авг 19, 2011 8:11 pm

За тази зима си искам само това, което ме очаква... най-после навършването на пълнолетие и край на незаконните нощни походи и присъствие на разни уж Забранени места.

Между другото, "Алвиел" ми е много познато... да сме се засичали някъде другаде?
Юкио Такеба
Юкио Такеба


http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Алвиел Пет Авг 19, 2011 8:15 pm

Да, имаш право, засичали сме се.. Помня само, че бях смахнат архангел от висшата класа(малко ми липсва), а също и „перната пречка“ в един любовен или не съвсем триъгълник, в който май и един "Юкио Такеба" също участваше.

Ха, пак се оказа, че много помня. a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 1887390529
Алвиел
Алвиел


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юкио Такеба Пет Авг 19, 2011 8:15 pm

Даа!! И Брадли, о, Брадли <3
Юкио Такеба
Юкио Такеба


http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Алвиел Пет Авг 19, 2011 8:18 pm

Брадли..a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 3937927111 О, горката Кат. колко много й се насъбра това лято..и на сестра й. a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 2473281379
Алвиел
Алвиел


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юкио Такеба Пет Авг 19, 2011 8:20 pm

Какво се е случило? Те и двете изчезнаха и с още едно девойче се бяхме притеснили, че има някаква заплетена история или нещо такова. Беше наистина мистериозно, изпариха се просто така //а принципно поддържаме форум четирите//
Юкио Такеба
Юкио Такеба


http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Алвиел Пет Авг 19, 2011 8:25 pm

Ами не знам много подробности, а и мисля, че е по-добре самата тя да ти разкаже, когато се поуспокои(сега си е на село още,откъсната от света). Мога да ти кажа най-общо, ако искаш, но по ЛС.
Алвиел
Алвиел


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юкио Такеба Пет Авг 19, 2011 8:28 pm

Както решиш, макар че се притеснявам да не се набърквам в прекалено лични работи и ... надявам се всичко да се нареди по някакъв положителен начин.
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 3947761419
Юкио Такеба
Юкио Такеба


http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Алвиел Пет Авг 19, 2011 8:42 pm

Ако не искаш, не го чети..Но и аз напоследък полудявам, че няма на кой да кажа и малкото, което знам, защото фактически нищо не знам и... a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 326707096
Алвиел
Алвиел


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юкио Такеба Пет Авг 19, 2011 9:06 pm

::тупа я добродушно и с намек за загриженост::
Спокойствие и само спокойствие и всичките нелогични неща, които се посрамих да напиша в ЛС-то от преди малко и още куп други, които сигурно ще те накарат да ме удариш с... тухла.
Юкио Такеба
Юкио Такеба


http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Алвиел Пет Авг 19, 2011 9:20 pm

Всъщност сама виждаш, че съм на път да ти благодаря..пък и в момента нямам налични тухли, макар че си имам разчленена диня на една ръка разстояние. a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 2367533627
Алвиел
Алвиел


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юкио Такеба Пет Авг 19, 2011 9:27 pm

Хмм, бой с диня? Не знам дали ще е добре, но поне ще изшляпа хубаво като ме bitch-slap-неш!
Юкио Такеба
Юкио Такеба


http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Алвиел Пет Авг 19, 2011 9:31 pm

И аз така предполагам..Някой път може да опитаме, ще си приготвя и рекордера, та да запишем случката. a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 1532106882
Алвиел
Алвиел


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юкио Такеба Пет Авг 19, 2011 9:36 pm

Ооо, да! Може да направим и филм, "Динени Шамари", ще е трилогия. Останалите ще се казват "Динени Шамари 2: Шляпането продължава" и грандиозният пет часов финал "Динени Шамари 3: Гняс навсякъде".
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 1768192512
Юкио Такеба
Юкио Такеба


http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Алвиел Пет Авг 19, 2011 9:42 pm

Ей на това му се вика деен човек. Със сигурност предвиждам колко благоприятно ще допринесем с тези филми..за общата кауза, (каквато и да е тя). a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 1532106882
Алвиел
Алвиел


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юкио Такеба Пет Авг 19, 2011 9:48 pm

Ур-а! Ще напишем и книги, за да са доволни всички. О, рекламната кампания ще е мащабна! Искам и снимките да са на различни места по света; Африка е задължителна спирка както и северния полюс.
Юкио Такеба
Юкио Такеба


http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Алвиел Пет Авг 19, 2011 9:54 pm

Толкова ме вдъхнови, че дори си представим невероятната комбинация на *пингвини+диня*..
Мисля си колко голям късмет изкараш, че точно днес ми подариха диня.

btw -> Между другото, скоро ще се сдобия с нов герой, за разнообразие и за да не е сам Юкио в своята призрачност(макар че моят ще е явина, но пак е сходно).
Алвиел
Алвиел


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юкио Такеба Пет Авг 19, 2011 10:11 pm

Какво ли ще стане ако създадем потомство между диня и пингвин? Oh, the terror~!
::смее се архизлодейски::

Ауу, и то тъкмо преди да прочета Мистериозно Прикритото съобщение си мислех да си направя герой, който да е ексклузивен за този форум; Юки все пак съм го пренасяла поне три пъти от три различни места.
Юкио Такеба
Юкио Такеба


http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Алвиел Пет Авг 19, 2011 10:16 pm

Всъщност, като се замисля, това ми е едва втория сериозен(в смисъл с който съм писала РП) герой, който имам изобщо(разбира се другия е смахнатия архангел)..и дори не съм сигурна какво точно смятам да правя. Сега пък ти менакара да се замисля, че явно аз също пренасям от различни места, само дето са единствено имената и нищо друго(все пак ме мързи да мисля нови).
Алвиел
Алвиел


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 3 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите