Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Малко съобщение
Всички стари герои се намират в архива. Пишете в тази тема, ако искате да продължите да играете със стария си.
Latest topics
» Станете приятели!
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 6 Icon_minitimeНед Авг 26, 2012 10:25 pm by Nameless

» Настроение - емотиконка
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 6 Icon_minitimeЧет Апр 26, 2012 8:58 pm by Амели

» Романтично преживяване.
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 6 Icon_minitimeСъб Апр 14, 2012 2:15 am by Renesmee Eisenberg

» Търся другарче за РП.
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 6 Icon_minitimeСъб Апр 14, 2012 2:14 am by Renesmee Eisenberg

» //set the fire to the rain//
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 6 Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 3:01 am by Мира.

» Име-Лик-Подпис
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 6 Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 2:34 am by Амели

» История с 3 думи...
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 6 Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 2:34 am by Амели

» Асоциации
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 6 Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 2:33 am by Амели

» Целувка, шамар, прегръдка...
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 6 Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 2:32 am by Амели

Friends



Кликнете тук, за да станете приятел на форума.
Основен партньор
Основен партьор

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 3:06 pm
Статистика
Имаме 65 регистрирани потребители
Най-новият потребител е RefugiaA794075

Нашите потребители са написали 992 мнения in 176 subjects

a strangely persuasive monster. [flood topic]

+8
Renesmee Eisenberg
Алвиел
Bess_Flint
Starlet
Юкио Такеба
Dawn Mackee
Джо.
Billy's best friend
12 posters

Страница 6 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 6 Empty a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Billy's best friend Вто Авг 16, 2011 1:00 am

First topic message reminder :

=>
Billy's best friend
Billy's best friend


Върнете се в началото Go down


a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 6 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Алвиел Нед Авг 21, 2011 7:52 pm

(изкарва бялата си кърпичка и маха за довиждане, след което остава в килията и планира план за бягство)
Ах, колко съм жадна само..Къде ми е колата? a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 6 1061084550
Алвиел
Алвиел


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 6 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юкио Такеба Нед Авг 21, 2011 8:33 pm

::пробутва й малко уиски, само с това разполага::
Пий смело!
Ох, аз не спирам да се смея в момента. Юри ми е толкова забавен- сбъркан е, има ужасен характер, живот, убил е единственият си вероятно приятел, майка му и може би своята. При това е наркозависим и с наченки на шизофрения; може би дори умира. <33
Юкио Такеба
Юкио Такеба


http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 6 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Алвиел Нед Авг 21, 2011 8:39 pm

О, това е ...(остава без думи и пълни екрана с лиги)

Spoiler:
Алвиел
Алвиел


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 6 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юкио Такеба Нед Авг 21, 2011 8:44 pm

Spoiler:
Юкио Такеба
Юкио Такеба


http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 6 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Алвиел Нед Авг 21, 2011 8:48 pm

Spoiler:
Алвиел
Алвиел


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 6 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юкио Такеба Нед Авг 21, 2011 8:49 pm

Просто ще кажа... ох <3
В момента съм в крайно разнежено състояние за почти всичко, снощи погълнах към 5-6 серии на Queer as Folk. Гледала ли си го?
Юкио Такеба
Юкио Такеба


http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 6 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Алвиел Нед Авг 21, 2011 8:54 pm

Не ми се струва. Не, не съм. Мен изключително рядко ме огрява музата да гледам сериали(особено такава с повече от 2 сезона).

В момента цялото им мозъчно същество обаче завира и скоро е съвсем възможно да изкипи, така че нищо чудно ако започна да контактувам с колекцията си оригами на отсрещния шкаф. Мразя тия жеги! И в ада ще се чувствам по-добре.
Алвиел
Алвиел


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 6 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юкио Такеба Нед Авг 21, 2011 8:58 pm

Огрее ли те музата за сериал с хубава драма, хумор и изцяло педали си дръпни американската версия <3 Скоро ще почна да nosebleed-вам наистина масивно.

Ох милата. И при мен е някакъв ад и ужас и хаос и... и така нататък. И сега ми крещяха по телефона неща от сорта на //добави много нарочно придобит селски акцент// "шми дойдиш ли илш миш не дойдиш, шти та чакамш айдиш шшш" и половината не го разбрах, но ухото ме боли и имам среща за по-късно ._. О, Юри добре, че е почти готов и остана малко.
Юкио Такеба
Юкио Такеба


http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 6 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Алвиел Нед Авг 21, 2011 9:11 pm

Добре, ще го имам в предвид. А иначе е добре наистина де фокусираш върху Юри-чан, че да си готова преди въпросната среща. (прави вуду магия на слънцето, за да го унищожи)
Алвиел
Алвиел


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 6 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юкио Такеба Нед Авг 21, 2011 9:13 pm

О, на края съм, на края съм.
Spoiler:
Юкио Такеба
Юкио Такеба


http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 6 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Алвиел Нед Авг 21, 2011 9:36 pm

(протрива пръсти със задоволническа физиономия, докато пържи яйца върху главата си за новия си кулинарен продукт)
Алвиел
Алвиел


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 6 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юри Нед Авг 21, 2011 9:49 pm

::бърше потното си чело::
Готов е, готов е! О, отивам да се изкъпя.
Юри
Юри


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 6 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Алвиел Нед Авг 21, 2011 10:47 pm

Страхотееен е! <3 Обичам, обичам, обичам! Сега вече май ми идва муза и за Рю-чан. a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 6 1768192512
Алвиел
Алвиел


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 6 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юри Нед Авг 21, 2011 10:51 pm

Достатъчно пропаднал е, нали? Оо, дано музата ти се задържи. Нямам търпение да видя Рю <3
//и с това ти казвам временно сбогом, трябва да излизам ._. //
Юри
Юри


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 6 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Алвиел Нед Авг 21, 2011 11:43 pm

Юри написа:Достатъчно пропаднал е, нали?
не знам защо, но го намирам за крайно очарователно създание. a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 6 1768192512 (опасява се, че има твърде малко на брой мозъчни клетки в черепа си, които все още са със нормален цвят и мислят нормално)
Алвиел
Алвиел


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 6 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юри Пон Авг 22, 2011 2:02 am

Колко се радвам, колко се радвам, нямам търпение да се разпиша с него <3
Но разбира се, най-вече нямам търпение да видя Рю-чан <3
Юри
Юри


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 6 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Алвиел Пон Авг 22, 2011 5:35 pm

Не се радва, че е ден, въпреки, че нощес остава на тъмно(тъй като няма крушки, а и да има, ключът на лампата е повреден, няхаха) a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 6 1532106882
Алвиел
Алвиел


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 6 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юри Пон Авг 22, 2011 6:00 pm

Че то кой се радва, че е ден... ужасно е, особено ако има слънце.
Кхъм.
О,о,о... Рю-чан a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 6 4065672778 Очарователен е, наистина. И точенето на лиги по него не е само заради Uruha <3
Ранният му живот обаче е... безумно забавна драма.
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 6 3632373061
Юри
Юри


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 6 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Алвиел Пон Авг 22, 2011 6:04 pm

Няхаха, ранният му живот е..нещо просто неповторимо
Spoiler:

(тъгува, че още си няма комплектче за Рю-чан)
Алвиел
Алвиел


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 6 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юри Пон Авг 22, 2011 6:06 pm

Spoiler:

Няхахаха, казах ти, поръчай си в темата ми. Така всичко ще е шаблонно и прекрасно.
Юри
Юри


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 6 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Алвиел Пон Авг 22, 2011 6:13 pm

Де да бе така лесно...Нищо не ми пречи д си поръчам, само дето не мога да си избера снимки(полудява)

Spoiler:
Алвиел
Алвиел


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 6 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юри Пон Авг 22, 2011 6:16 pm

O, аз ще ти избера, не бой се. Папката ми със снимки на Gazette е огромничка. Чак срам ме хваща.

Spoiler:
Юри
Юри


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 6 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Алвиел Пон Авг 22, 2011 6:38 pm

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 6 1532106882

Spoiler:
Алвиел
Алвиел


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 6 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юри Пон Авг 22, 2011 6:52 pm

Ау, искаш ли някакъв специфичен текст/песен в подписа? Почти е готов, btw, просто му липсва нещо текстово ;D
Юри
Юри


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 6 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Алвиел Пон Авг 22, 2011 6:57 pm

Ами не знам..Ако ти се мисли напиши нещо вървящо си с умъртвения индивид. Иначе аз текст ще си напиша отделно над/под подписа.
Алвиел
Алвиел


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 6 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 6 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите