Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Малко съобщение
Всички стари герои се намират в архива. Пишете в тази тема, ако искате да продължите да играете със стария си.
Latest topics
» Станете приятели!
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 5 Icon_minitimeНед Авг 26, 2012 10:25 pm by Nameless

» Настроение - емотиконка
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 5 Icon_minitimeЧет Апр 26, 2012 8:58 pm by Амели

» Романтично преживяване.
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 5 Icon_minitimeСъб Апр 14, 2012 2:15 am by Renesmee Eisenberg

» Търся другарче за РП.
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 5 Icon_minitimeСъб Апр 14, 2012 2:14 am by Renesmee Eisenberg

» //set the fire to the rain//
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 3:01 am by Мира.

» Име-Лик-Подпис
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 2:34 am by Амели

» История с 3 думи...
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 2:34 am by Амели

» Асоциации
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 2:33 am by Амели

» Целувка, шамар, прегръдка...
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 2:32 am by Амели

Friends



Кликнете тук, за да станете приятел на форума.
Основен партньор
Основен партьор

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 3:06 pm
Статистика
Имаме 65 регистрирани потребители
Най-новият потребител е RefugiaA794075

Нашите потребители са написали 992 мнения in 176 subjects

a strangely persuasive monster. [flood topic]

+8
Renesmee Eisenberg
Алвиел
Bess_Flint
Starlet
Юкио Такеба
Dawn Mackee
Джо.
Billy's best friend
12 posters

Страница 5 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 5 Empty a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Billy's best friend Вто Авг 16, 2011 1:00 am

First topic message reminder :

=>
Billy's best friend
Billy's best friend


Върнете се в началото Go down


a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 5 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Алвиел Съб Авг 20, 2011 2:15 pm

(събужда се от аромата на тръстикови клонки и си мисли, че е в джунглата..)

(минава време и вече реално се събужда)
Алвиел
Алвиел


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 5 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Renesmee Eisenberg Съб Авг 20, 2011 4:27 pm

Добро утро... Така като гледам не съм единствената със трудно събуждане. Този факт ме успокоява.
Renesmee Eisenberg
Renesmee Eisenberg


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 5 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юкио Такеба Съб Авг 20, 2011 4:52 pm

Ох, добро утро и от мен. Боже, каква напрегната нощ... събудих се в три и ме обзе някаква извратена муза, така че до към 5 се забавлявах да си пиша новият герой. Той дори е почти готов, което е изненадващо чудо. Сигурно довечера ще го излюпя, сега ме разсъниха и трябва да излизам ._.
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 5 1061084550
Юкио Такеба
Юкио Такеба


http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 5 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Алвиел Съб Авг 20, 2011 5:22 pm

Тц,тц,тц. Добре че мен никой не смее да ме събужда, никога. Няхаха, кой би се осмелил на подобно геройство? a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 5 1685985038
Алвиел
Алвиел


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 5 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юкио Такеба Съб Авг 20, 2011 5:27 pm

Завиждам ти, сериозно ти говоря. Приятелските лица, които работят във временният сладоледен бизнес се множат и причината да ми се звъни днес беше истеричен смях, разказ за побъркани сърби и наличието на 4 лева бакшиш и... чисто нова кутия цигари "Парламент".
Нали разбираш, това е крайна и долна манипулация да ме измъкнат рано от вкъщи, макар че все още не съм мръднала по-далеч от юргана.
Юкио Такеба
Юкио Такеба


http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 5 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Алвиел Съб Авг 20, 2011 5:35 pm

Разбирам, разбирам напълно. Налудничаво или не, при мен пък е точно обратното. Тъй като когато казвам на някой да ме събуди, той никога не го прави. Представи си , когато съм длъжна да стана рано за нещо, трябва и да се моля на някой да ме събужда, какъв срам и позор! В крайна сметка все се успивам де, тъй като въпросният индивид все есе оправдава долно, намирайки си безпочвени причини, нях! a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 5 2324734923
Алвиел
Алвиел


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 5 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юкио Такеба Съб Авг 20, 2011 5:37 pm

O, това е прекалено долна постъпка! Подобни индивиди не заслужават да живеят... не, чакай, аз също обичам да го правя тоя номер, така че забрави какво казонаписах току що.
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 5 1532106882
Юкио Такеба
Юкио Такеба


http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 5 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Алвиел Съб Авг 20, 2011 7:00 pm

(след отварянето на хладилника вижда,че вчерашната й диня е още по-разчленена) a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 5 218676996 (артистичен поглед тип сгазен пингвин)
Алвиел
Алвиел


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 5 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юкио Такеба Нед Авг 21, 2011 2:11 am

Горката разчленена диня. Аз се чувствам също като нея... вероятни диня и на части. Изтощително е това нещо наречено "социални контакти"... Човек не може да си довърши новият герой като хората a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 5 1061084550
Юкио Такеба
Юкио Такеба


http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 5 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Алвиел Нед Авг 21, 2011 2:28 am

Което не би било нещо неразбираемо...Мен едва ме оставиха да дишам цял ден, но по мое мнение има по.лошо нещо от работата на вън и това е - работата вкъщи. Ама аз съм твърде пристрастна, нали мразя/ненавиждам/презирам(сложете какъвто още негативен синоним искате), да ме разкарват, като слон без хобот от стаичка на стаичка, карайки ме да вържа почти едно и също нещо..Всичко това ме влудява.(поради тези причини, дори до преди малко не знаех, че спя?!) Не знам дали някой може да си представи подобно нещо, нях!
И знам отлично аз, че заради огромното ми желание да се заключвам сама в стаята си в подобни кризисни ситуации, нашите лично ми отнеха ключа! Нямаше по-голяма нечестност за мен от това! (протестът ми остана неразбран и незадоволен)
Алвиел
Алвиел


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 5 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юкио Такеба Нед Авг 21, 2011 2:34 am

О,работата вкъщи е нещо наистина Отвратително! Мразя, мразя, мразя... стига родителите ми да са замесени и като цяло вкъщи. Само сноват, чистят и сеят любов и дума след дума, което е натоварващо, след като някъде до 5 следобед още не съм изцяло будна и следователно съм кисела и некординирана. Брр...
Ох, запознах се с най-интелигентният и възпитан просяк, който съм срещала. Една приятелка работи на щанд за сладолед (имат сладолед с вкус на козе мляко) и той идваше от време на време да си приказваме и дори си купи сладолед. Много учтив човек, наистина. Имаше и забавно чувство за хумор.
Юкио Такеба
Юкио Такеба


http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 5 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Алвиел Нед Авг 21, 2011 2:39 am

Аз пък трябва да се оплача от въпросната ми разчленена диня, която в момента е вече нарязана в голяма куха в хладилника. Както и да е. мисълта ми беше, че изобщо не бе така вкусна, като предната(която също ми подариха), това...е пълно безобразие! Вкусът й просто се равняваше на точно 4/4 вода. Така че утре отивам при хората и..просто ги умъртвявам! a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 5 3227737288
Алвиел
Алвиел


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 5 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юкио Такеба Нед Авг 21, 2011 2:41 am

Остави ми я на мен! Аз обичам водна и като цяло не-сладка диня <3
Юкио Такеба
Юкио Такеба


http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 5 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Алвиел Нед Авг 21, 2011 2:44 am

Осен изброените качества, добави и "наръфана".. a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 5 2367533627 Ако все още изявяваш желание, потърси я в хладилника(мисля че бе точно до соления кекс)
Алвиел
Алвиел


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 5 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юкио Такеба Нед Авг 21, 2011 2:48 am

Ела ми, диньо! Оо... солен кекс? И него го взимам.
Сбогувай се, няма да ги видиш повече.
Юкио Такеба
Юкио Такеба


http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 5 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Алвиел Нед Авг 21, 2011 3:08 am

Хяхаха, умишлено те изкуших, но н се радвай прибързано,тъй като е мое творение(въпреки че всички повтарят,колко е сполучливо), напоследък се изявявам с едно твърде странна муза, която изливам в кулинарията.
Алвиел
Алвиел


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 5 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юкио Такеба Нед Авг 21, 2011 3:37 am

О, каква прелест, обичам кулинарно вдъхновени хора. Миналото лято трябваше да оцелявам около 10 дена далеч от всякакви логични неща и да готвя, което ме държа като вълна чак до ноември. Сега ми липсва, наистина ми липсва... но скоро родителите ми заминават и о, чудо, ще оцелявам сама с някакви хора в дома си и трябва да ги изхранвам за да са доволни.
Сготви ми нещо! ::гледа алчно и гладно, въпреки, че току що е вечеряла обилно и дори си е поделила бутилка шампанско с баща си::
Юкио Такеба
Юкио Такеба


http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 5 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Алвиел Нед Авг 21, 2011 5:09 am

Е, кое време е вече, да готвя? Не ти ли стигна соления ми кекс? Какъв е този непотушим глад? (прави се на истинска домакиня в полу-будно състояние, което не е най-ироничното нещо..няхаха!)
Алвиел
Алвиел


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 5 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юкио Такеба Нед Авг 21, 2011 6:50 pm

Винаги трябва да си готова да готвиш, нали ще се женим? Трябва да се съобразяваш с moi и всичко ще е розово... за мен.
Ох, не мога повече, днес ще си довърша героя. Решено е.
Юкио Такеба
Юкио Такеба


http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 5 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Алвиел Нед Авг 21, 2011 7:18 pm

Не мога, трябва да убия съседите. Не знаеш колко време те чаках да пишеш тук, само за да ти кажа това?! Ето че цялото ми време бе изгубено, а работата - несвършена. Но просто не ми идваше на ум никаква помпозна и така брутална идея как да прекратя живота им на този свят, нях! (съзнава, че единственото, което прави е да с оплаква на бъдещата си жена)
Алвиел
Алвиел


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 5 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юкио Такеба Нед Авг 21, 2011 7:22 pm

Няхахаха, чувствам гордост от това, че сигурно ще се наложи да се женим в затвора, където ще караш доживотната си присъда за убийство. Хм, само да знаеш още от сега, че ... няма да ти спасявам задника. Сама се оправяй.
Юкио Такеба
Юкио Такеба


http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 5 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Алвиел Нед Авг 21, 2011 7:25 pm

Спокойно, не разчитам.
Това ще е нещо, като блаженство за мен, да бъда далеч от тези прокажени изроди(дори това да означава, че ще се натъкна на по-големи от тях), няхаха!
Алвиел
Алвиел


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 5 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юкио Такеба Нед Авг 21, 2011 7:32 pm

O, в затвора ще се запознаеш с всякакви отрепки, не бой се. Всичко ще е наред.
Юкио Такеба
Юкио Такеба


http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 5 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Алвиел Нед Авг 21, 2011 7:41 pm

(вече няма търпение)
Алвиел
Алвиел


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 5 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юкио Такеба Нед Авг 21, 2011 7:46 pm

Сега смятам да се потопя изцяло в дописването на историята на Юри... което значи, че те напускам да обмисляш затворничеството сам самичка. Няхахаха, о, колко злокобно само!
Юкио Такеба
Юкио Такеба


http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 5 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите