Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Малко съобщение
Всички стари герои се намират в архива. Пишете в тази тема, ако искате да продължите да играете със стария си.
Latest topics
» Станете приятели!
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 8 Icon_minitimeНед Авг 26, 2012 10:25 pm by Nameless

» Настроение - емотиконка
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 8 Icon_minitimeЧет Апр 26, 2012 8:58 pm by Амели

» Романтично преживяване.
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 8 Icon_minitimeСъб Апр 14, 2012 2:15 am by Renesmee Eisenberg

» Търся другарче за РП.
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 8 Icon_minitimeСъб Апр 14, 2012 2:14 am by Renesmee Eisenberg

» //set the fire to the rain//
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 8 Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 3:01 am by Мира.

» Име-Лик-Подпис
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 8 Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 2:34 am by Амели

» История с 3 думи...
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 8 Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 2:34 am by Амели

» Асоциации
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 8 Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 2:33 am by Амели

» Целувка, шамар, прегръдка...
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 8 Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 2:32 am by Амели

Friends



Кликнете тук, за да станете приятел на форума.
Основен партньор
Основен партьор

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 3:06 pm
Статистика
Имаме 65 регистрирани потребители
Най-новият потребител е RefugiaA794075

Нашите потребители са написали 992 мнения in 176 subjects

a strangely persuasive monster. [flood topic]

+8
Renesmee Eisenberg
Алвиел
Bess_Flint
Starlet
Юкио Такеба
Dawn Mackee
Джо.
Billy's best friend
12 posters

Страница 8 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 8 Empty a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Billy's best friend Вто Авг 16, 2011 1:00 am

First topic message reminder :

=>
Billy's best friend
Billy's best friend


Върнете се в началото Go down


a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 8 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Рюга Хидеки Сря Авг 24, 2011 1:05 am

Мда, правилно. Твърде много си обичам живота, че да го пилея заради някакви твари. Но очевидно обичам да си говоря така, нях!

Spoiler:
Рюга Хидеки
Рюга Хидеки


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 8 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юри Сря Авг 24, 2011 1:12 am

Мисля, че скоро ще ни изгонят заради усърден спам. Хахаха, колко забавно <3

Spoiler:
Юри
Юри


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 8 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Рюга Хидеки Сря Авг 24, 2011 1:19 am

Spoiler:
Рюга Хидеки
Рюга Хидеки


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 8 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юри Сря Авг 24, 2011 1:22 am

Наистина не ти личи, особено по постовете ти с Рю. Това е още по-очарователно <33
Юри
Юри


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 8 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Рюга Хидеки Сря Авг 24, 2011 1:24 am

Няхаха, всеки ми го казва, но аз не го мисля. Ето ти още нещо двойно по -очарователно. Сигурно го дължа на Кат. О, Кат. Всъщност, ако не беше тя сега надали щях да знам какво е РП. (замисля се колко очарователни факти събра за толкова кратко време)
Рюга Хидеки
Рюга Хидеки


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 8 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юри Сря Авг 24, 2011 1:44 am

В такъв случай се радвам още повече, че се запознах с нея. Освен, че обогати моето рп ежедневие се е погрижила и за твоето. О, как се надявам всичко да се оправи при нея и сестра й. Трябва да има хепи енд и всички да сме едно щастливо псевдо семейство... или група терористи, по избор е. Или може да държим собствена мафия. Не мога да си избера.
Юри
Юри


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 8 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Рюга Хидеки Сря Авг 24, 2011 2:08 am

(съгласява се с горенаписаното и отива да си вземе душ,лед като решава че е крайно време)
Рюга Хидеки
Рюга Хидеки


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 8 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юри Сря Авг 24, 2011 6:05 am

Ох, ще те убия. Цедиш всяка една капчица творчество в мен... отново пиша някакъв километричен пост.
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 8 2324734923
Юри
Юри


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 8 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Рюга Хидеки Сря Авг 24, 2011 3:40 pm

А моята муза пък нещо взе да си отива.. (измъчва проклетата муза, докато не се съживи) a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 8 2475397770
Рюга Хидеки
Рюга Хидеки


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 8 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юри Сря Авг 24, 2011 6:08 pm

Ох, в момента ме държи някаква налудничава истерия покрай това, че за вечерта ми уредиха покани за гала премиерата на "Конан Варварина" и после дори ще има след-варварско парти. Никой обаче не намира цялата ситуация за налудничаво смешна и всички, на които се оплаках през смях ми казаха, че нещо пак не съм в ред. Хм.
Но пък снощи ми дойде ле гранде идея.

Spoiler:
Юри
Юри


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 8 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Рюга Хидеки Сря Авг 24, 2011 6:29 pm

Spoiler:
Рюга Хидеки
Рюга Хидеки


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 8 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юри Сря Авг 24, 2011 6:36 pm

Колко се радвам, че си успяла да го уредиш. Прати й много поздрави и любов, но нека това е странично занимание. Главната ти цел е да й вдигнеш настроението и да я вкараш в правилните релси. Не, не позволявам да се отдаваш на самоубийствени наклонности в нейно присъствие; няма да успея да ви отвържа навреме от каквито там релси намерите. Все още не съм развила изцяло мутантските си дарби. Късмет и приятно прекарване <33
Юри
Юри


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 8 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Рюга Хидеки Сря Авг 24, 2011 7:07 pm

Разбира се..Ще чакам да ми пращаш от твоята невероятна положителна енергия. a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 8 1532106882
Рюга Хидеки
Рюга Хидеки


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 8 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юри Сря Авг 24, 2011 7:08 pm

Вече се подготвям да пращам, надявам се разстоянието да не намали ефективността й.
Юри
Юри


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 8 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Рюга Хидеки Сря Авг 24, 2011 7:10 pm

Няхаха, няма начин, то селото е на около 30-35 минути път. (чувства се странно неподготвена, но дори не обмисля речта си)
Рюга Хидеки
Рюга Хидеки


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 8 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юри Сря Авг 24, 2011 7:14 pm

Тя знае ли, че ще ходиш? Може да цъфнеш с букет и кутия бонбони, като в истински бозав филм.
Юри
Юри


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 8 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Рюга Хидеки Сря Авг 24, 2011 7:22 pm

Не мисля,че знае..Ако знаеше до сега отдавна да е набрала проклетия ми номер и да ми се разкрещяла(хехе,колко добре си я познавам). Но пък съм убедена, че ще зарадва на различния подарък, който ще й донеса.. Само дето аз няма да се зарадвам утре на идеята й да обикаляме пустия балкан(както винаги, съм се запасила с два чифта маратонки).. Ох, имам още около час. дано не съм забравила нещо.
Рюга Хидеки
Рюга Хидеки


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 8 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юри Сря Авг 24, 2011 7:27 pm

Пхахаха, о, имам чувството, че ще върнеш осакатена, но все пак доволна. Не знам, може би трябва да опаковаш пушка или резачка, за да я заставиш да се държи добре и да не те убие. И все пак трябва да се трогне от жеста след като се наподскача отмъстително в локва от кръвта ти. Какво ще й занесеш?
Юри
Юри


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 8 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Рюга Хидеки Сря Авг 24, 2011 7:41 pm

Дневника ми. Решено е. Винаги е копняла да го прочете, дотолкова, че ...срам няма просто. И сега ще й предоставя възможността да разбере мръсните ми тайни, няхаха! Без друго вече ми свършиха листовете и с почвам нов. А този ми е от десет годишна и вероятно бая ще се посмее. Но после ще я накарам да го изгори в казан с ракия и ако ми откаже ще я преследвам като психопат до Пловдив..Кхъм, така е, трябва да се правят жертви заради приятелите.
И всъщност с това ти казвам Чао, тъй като остава малко време.
Рюга Хидеки
Рюга Хидеки


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 8 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юри Сря Авг 24, 2011 7:43 pm

Колко хубав подарък. О, тя е в добри ръце. Приятно прекарване!
Юри
Юри


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 8 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Рюга Хидеки Чет Авг 25, 2011 1:56 am

(връща се от никъде-то пияна и мноого ядосана) Баси, де не виждам?! Даже май не съм трезвена, ама щом улучвам клавишите..
Рюга Хидеки
Рюга Хидеки


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 8 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юри Чет Авг 25, 2011 4:36 am

Не звучи никак добре. Всичко наред ли е? Не, чакай, не звучи наред. Ох.
Юри
Юри


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 8 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Рюга Хидеки Пет Авг 26, 2011 10:26 pm

Ще бъде, ще бъде. Щом вече не съм замаяна. Но всичко отиде по дяволите и се отложи за „след 1-ви“(каквото и да означава това). a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 8 1662243607
Рюга Хидеки
Рюга Хидеки


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 8 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юри Пет Авг 26, 2011 10:36 pm

Ох, жива си, вече бях почнала да се притеснявам. Кхъм, не обръщай внимание на това, не съм близвала алкохол от дни и сега е края на 3-те ми месеца(веднъж на три месеца просто се напивам, физиологични процеси и желания). В превод: не съм особено стабилна.
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 8 1685985038
Мисля, че съвсем скоро ще се разбере какво значи. Нека мислим позитивно, макар и моята позитивна аура да не върши нищо напоследък като хората.
Юри
Юри


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 8 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Onyxia Пон Авг 29, 2011 5:44 pm

Ама хайде да пишем тука в тая тема, че там само спамим...
Какво ще кажете за едно масово РП ^^,
Onyxia
Onyxia


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 8 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 8 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите