Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Малко съобщение
Всички стари герои се намират в архива. Пишете в тази тема, ако искате да продължите да играете със стария си.
Latest topics
» Станете приятели!
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 7 Icon_minitimeНед Авг 26, 2012 10:25 pm by Nameless

» Настроение - емотиконка
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 7 Icon_minitimeЧет Апр 26, 2012 8:58 pm by Амели

» Романтично преживяване.
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 7 Icon_minitimeСъб Апр 14, 2012 2:15 am by Renesmee Eisenberg

» Търся другарче за РП.
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 7 Icon_minitimeСъб Апр 14, 2012 2:14 am by Renesmee Eisenberg

» //set the fire to the rain//
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 7 Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 3:01 am by Мира.

» Име-Лик-Подпис
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 7 Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 2:34 am by Амели

» История с 3 думи...
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 7 Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 2:34 am by Амели

» Асоциации
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 7 Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 2:33 am by Амели

» Целувка, шамар, прегръдка...
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 7 Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 2:32 am by Амели

Friends



Кликнете тук, за да станете приятел на форума.
Основен партньор
Основен партьор

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 3:06 pm
Статистика
Имаме 65 регистрирани потребители
Най-новият потребител е RefugiaA794075

Нашите потребители са написали 992 мнения in 176 subjects

a strangely persuasive monster. [flood topic]

+8
Renesmee Eisenberg
Алвиел
Bess_Flint
Starlet
Юкио Такеба
Dawn Mackee
Джо.
Billy's best friend
12 posters

Страница 7 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 7 Empty a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Billy's best friend Вто Авг 16, 2011 1:00 am

First topic message reminder :

=>
Billy's best friend
Billy's best friend


Върнете се в началото Go down


a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 7 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юри Пон Авг 22, 2011 7:08 pm

Готово, дано ти хареса :3 Не можах да направя компромис коя от трите снимки да е... за това сложих и трите ;D
Юри
Юри


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 7 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Рюга Хидеки Пон Авг 22, 2011 7:22 pm

И аз не бих направила Никакъв компромис! но е толкова.. a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 7 4065672778 (търси си тоалетната хартия, за да си избърше лигите)
Рюга Хидеки
Рюга Хидеки


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 7 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юри Пон Авг 22, 2011 7:28 pm

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 7 4065672778 Кхъм, да, аз също точа лиги. И nosebleed-вам.
Игнорирай горното, трябва да пишем с тях. Да им разходим красотата и прекрасността(wtf?) и така нататък. Направо направи тема в миналото :3
Юри
Юри


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 7 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Рюга Хидеки Пон Авг 22, 2011 7:31 pm

Че ще е в Раелейн - ясно. Ама преди колко време точно(някаква дата или година?)
Рюга Хидеки
Рюга Хидеки


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 7 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юри Пон Авг 22, 2011 7:34 pm

Според дневника на Юри-чан се срещат на 14-ти януари и май се падат почти две години от тогава или нещо такова.
Юри
Юри


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 7 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Рюга Хидеки Пон Авг 22, 2011 7:43 pm

(неочаквано я викат да излиза и се извинява)
Като се върна ще пиша..
Рюга Хидеки
Рюга Хидеки


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 7 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юри Пон Авг 22, 2011 7:50 pm

Няма проблем, аз също ще мога да пиша по-късно :3
Бай бай!
Юри
Юри


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 7 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Рюга Хидеки Вто Авг 23, 2011 12:02 am

(разранява си пръстите от писане)
Няхаха, това е най-дългия ми РП-пост в историята(а тя не е особено дълга за мен) a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 7 336913281
Рюга Хидеки
Рюга Хидеки


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 7 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юри Вто Авг 23, 2011 3:22 am

Постът ти ми хареса <33
О, сега ще се опитам да си успокоя нервите и да пиша и аз. Успяха да ме ядосат многостранно, но май ще живея.
Юри
Юри


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 7 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Алвиел Вто Авг 23, 2011 3:27 am

Тц,тц,тц. Кой е посмял да те ядоса по този начин? (нагажда си проклетата настолна лампа в опити да огрее клавиатурата, без да й свети право в очите, което е на практика невъзможно)
Алвиел
Алвиел


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 7 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юри Вто Авг 23, 2011 3:32 am

Някой личности, които отказват да се нанесат вкъщи когато ме изоставят за около десет дни, скина, който направих за един форум право един бъг и по никакъв начин не мога да го оправя... ох, искам да удуша нещо/някой. И умирам от глад, но ме изгониха от кухнята и трябва да чакам вечерята да стане.
Юри
Юри


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 7 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Рюга Хидеки Вто Авг 23, 2011 3:38 am

Наистина много неприятно...(без да иска се изгаря на хипер нагрялата се главица на лампата)
Ау, ох...Но и на мен не ми върви...Както казах(всъщност май не казах), вкъщи има един ужасен полтъргайст, който постоянно ми бута нещата от стените, разваля всичките ми налични лампи и часовници(благодарна съм му единствено за второто) и все ме ара да си разливам питиетата върху мен...и разни подобни нетактични неща, нях! И все пак от части колкото и ненормално да звучи съм привързана към него и често си го псувам на воля.
Рюга Хидеки
Рюга Хидеки


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 7 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юри Вто Авг 23, 2011 3:44 am

Това сигурно е мъртвият Юри. Ако имаш тайни запаси от наркотици и алкохол и ако те изчезват първи... 'начи със сигурност е негова милост.
Юри
Юри


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 7 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Рюга Хидеки Вто Авг 23, 2011 3:51 am

Няхаха, значи ще гледам да се грижа за него и никога да не го оставям без нужните му запаси...
Рюга Хидеки
Рюга Хидеки


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 7 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юри Вто Авг 23, 2011 3:52 am

Заемам се с поста, настана времето.
Юри
Юри


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 7 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Рюга Хидеки Вто Авг 23, 2011 3:57 am

Ох, аз сигурно ще пиша чак утре.. ако искам да напиша нещо смислено и дълго.

(чуди се кой ли е този мистериозен Mr. Zatto, който очевидно пуска невидими теми)
Рюга Хидеки
Рюга Хидеки


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 7 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юри Вто Авг 23, 2011 4:24 am

Сигурно е поредната Мистерия. Мииистериозно. Много Мииистериозно. Или не. Всъщност в момента мога просто да ти зяпам сета и да точа лиги... и май няма да пиша тази вечер а утре; никаква концентрация не събрах ._.
Юри
Юри


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 7 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Рюга Хидеки Вто Авг 23, 2011 4:30 am

Е, и утре е ден..Аз пък не знам как, но бях убедена с доста зор да изгледам Harpers Island и сега съм почти на трета серия.
Рюга Хидеки
Рюга Хидеки


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 7 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юри Вто Авг 23, 2011 6:46 pm

Ох, труп съм. Искам просто да се просна някъде и да умра, но дори нямам енергия да стана от леглото ;D
Юри
Юри


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 7 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Рюга Хидеки Вто Авг 23, 2011 7:49 pm

Че защо ти е да умираш другаде? леглото е идеално за тази цел. (похапва следобедно от своята пита)
Рюга Хидеки
Рюга Хидеки


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 7 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юри Вто Авг 23, 2011 7:55 pm

Отнеха ми и него, трябва да хигиенизирам гусин Морското ми свинче. И да отида да играя на болногледачка на една приятелка а вечерта съм на псведо запой. Ще ми простиш ли ако днес не успея да пиша? Аз поста си го писах снощи между четири и пет (или по-скоро, тази сутрин между четири и пет, винаги имам муза по това време) и сигурно за т'ва е толкоз километричен.
Юри
Юри


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 7 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Рюга Хидеки Вто Авг 23, 2011 8:10 pm

Ами няма значение кога ще пишеш, така че си хигиенизирай свинчето с чиста съвест. a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 7 1532106882
Рюга Хидеки
Рюга Хидеки


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 7 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юри Сря Авг 24, 2011 12:37 am

Ох, вкъщи, дом мил дом... най-после. Колко хубаво, че плановете за тази вечер се пренесоха утре. Труп съм. Подкрепяй ме морално, бъдеща съпруго моя!
Юри
Юри


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 7 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Рюга Хидеки Сря Авг 24, 2011 12:42 am

О, колко се радвам за теб..(радвам се да има за кой да се радвам, щом не мога да се радвам за себе си). За жалост по някое време няма да съм до теб, но въпреки това ще усещаш моралната ми подкрепа. (подготвя се психически за майстори, които ще трябва да търпи в собствената си стая). Вероятно ще съм на балкона..А ти ме подкрепяй по някое време да не скоча от него.

Spoiler:
Рюга Хидеки
Рюга Хидеки


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 7 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юри Сря Авг 24, 2011 12:50 am

Подкрепям те, разбира се. И позволявам да се оплакваш ако ти е по сърце, нещо с тия скок-подскокове от балкони малко ме съмняваш. О, само да ми се вдигне кръвното и да седна да пиша, планирах си поста и нямам търпение да го излея. С тези размери на постовете обаче сякаш сме на някакъв книжен маратон ;D

Spoiler:
Юри
Юри


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 7 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 7 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите