Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Малко съобщение
Всички стари герои се намират в архива. Пишете в тази тема, ако искате да продължите да играете със стария си.
Latest topics
» Станете приятели!
Черешовите дървета Icon_minitimeНед Авг 26, 2012 10:25 pm by Nameless

» Настроение - емотиконка
Черешовите дървета Icon_minitimeЧет Апр 26, 2012 8:58 pm by Амели

» Романтично преживяване.
Черешовите дървета Icon_minitimeСъб Апр 14, 2012 2:15 am by Renesmee Eisenberg

» Търся другарче за РП.
Черешовите дървета Icon_minitimeСъб Апр 14, 2012 2:14 am by Renesmee Eisenberg

» //set the fire to the rain//
Черешовите дървета Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 3:01 am by Мира.

» Име-Лик-Подпис
Черешовите дървета Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 2:34 am by Амели

» История с 3 думи...
Черешовите дървета Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 2:34 am by Амели

» Асоциации
Черешовите дървета Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 2:33 am by Амели

» Целувка, шамар, прегръдка...
Черешовите дървета Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 2:32 am by Амели

Friends



Кликнете тук, за да станете приятел на форума.
Основен партньор
Основен партьор

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 3:06 pm
Статистика
Имаме 65 регистрирани потребители
Най-новият потребител е RefugiaA794075

Нашите потребители са написали 992 мнения in 176 subjects

Черешовите дървета

2 posters

Go down

Черешовите дървета Empty Re: Черешовите дървета

Писане by Макейла Пон Авг 29, 2011 6:43 pm

Макейла вървеше бавно между дърветата, като оглеждаше всичко около себе си. Беше толкова красиво. Тези дървета й напомняха за времето, когато с брат й заставаха под едно такова дърво и си говореха по цял ден. Тези спомени накараха очите на момичето да се навлажнят.
- Плачеш ли? - попита я познатият й до болка глад. Тя се обърна и очите й срещнаха веселия поглед на Пухчо.
Пухчо беше дете дух, което се беше запознало с Макейла още при пристигането й тук. Така да се каже, то беше първото същество, което тя опозна. То беше наистина досадно и нагло хлапе, което непрекъснато преследвае Мики. С всеки един ден, тя все повече се убеждаваше, че той всъщност е дете-демон изпратен от Ада, за да й вгорчава живота. Действително тя не знаеше името му, но го кръсти Пухчо, защото й харесваше как звучи.
-Симпатяга, ти няма ли вече да преминаваш през отвъдното? Да знаеш, че те не пращат покани, ако такава чакаш. - усмихна се накриво тя. Той само я погледна тъпо и отвори уста, но след секунда я затвори. Момичето се усмихна самодоволно.Духовете винаги си мислеха, че може да правят каквото си искат и Мики обожаваше момента, в който ги затапва и те стоят като ударени. Тя все още не можеше да се помири с тях, което беше странно, като се има предвид колко години е жътвар на души. Докато спореше с детето-демон, Макейла усети как блъсна някого. Тя погледна злобно момчето, което се заливаше от смях докато се рееше във въздуха.
- Извинете, бях се умислила. Добре ли сте? - попита любезно Мики, като се мъчеше да не слуша как Пухчо я имитира.
Макейла
Макейла


Върнете се в началото Go down

Черешовите дървета Empty Re: Черешовите дървета

Писане by Onyxia Пон Авг 29, 2011 8:22 pm

Упс. Ники направи БУМ с някого.
Тя вдигна поглед, защото момичето бе малко по-високо от нея.
(Всъщност проблемът не бе в момичето, а в това, че Ониксия чисто и просто беше ниска...)
- О...ъм. Нищо. Аз също имам вина, защото съм доста разсеяна. Ако те бях видяла малко по-рано може би щяхме да избегнем сблъсъка.
Сините й очи проблеснаха игриво, докато изтупваше ръцете си.
- Името ми е Ониксия между другото. - усмихна се тя на непозната русокоска.


Последната промяна е направена от Onyxia на Вто Авг 30, 2011 5:46 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Onyxia
Onyxia


Върнете се в началото Go down

Черешовите дървета Empty Re: Черешовите дървета

Писане by Макейла Вто Авг 30, 2011 12:06 am

-Аз съм Макейла. - усмихна се в отговор момичето. Усети как малките ръчички на Пухчо задърпаха блузата й.
- Запознай ме с нея! Още щом ме види ще онемее от красотата ми. - подканяше я той и оправяше косата си. Тя се бърна се настрани и направи жеста, който хем си почесваш веждата, хем показваш среден пръст. Пухчо я погледна сърдито и каза само с устни "Ще го запомня!". Мики се ухили насреща му и след това отново се обърна към момичето.
- Прекрасен ден. Какво те води насам? - попита весело тя докато се правеше, че не чува недоволството на мъртвото момче.
Макейла
Макейла


Върнете се в началото Go down

Черешовите дървета Empty Черешовите дървета

Писане by Onyxia Вто Авг 30, 2011 5:44 pm

- Приятно ми е Макейла. - усмихна се Ники.
Синеоката лисица се огледа. Беше забравила колко красиво бе в Раелейн. Отдавна не беше излизала навън, камо ли да се разхожда безцелно и да посещава всички места, които някога бе.
- Прекрасен ден...
Наистина беше такъв. Зелената трева на пътечката достигаща до малко над глезените им се помръдваше едва-едва от лекия ветрец. Розовите листа на гигантските дървета също. Шумоленето, което създаваха беше някак загадъчно и приятно. Ники затвори очи, пое от чистия леко хладен въздух и се заслуша.
-...Какво те води насам?
Сапфирените й очи проблясваха, докато тя гледаше Макейла.
- Носталгия. Скука. Спомени. Мога да го нарека по много начини. Ами ти?
Всъщност още един въпрос й идваше на ума, но реши да го запази за после. Някак си не беше етично да й задава толкова много въпроси.
Onyxia
Onyxia


Върнете се в началото Go down

Черешовите дървета Empty Re: Черешовите дървета

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите