Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Малко съобщение
Всички стари герои се намират в архива. Пишете в тази тема, ако искате да продължите да играете със стария си.
Latest topics
» Станете приятели!
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 26, 2012 10:25 pm by Nameless

» Настроение - емотиконка
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 26, 2012 8:58 pm by Амели

» Романтично преживяване.
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 14, 2012 2:15 am by Renesmee Eisenberg

» Търся другарче за РП.
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 14, 2012 2:14 am by Renesmee Eisenberg

» //set the fire to the rain//
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 3:01 am by Мира.

» Име-Лик-Подпис
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 2:34 am by Амели

» История с 3 думи...
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 2:34 am by Амели

» Асоциации
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 2:33 am by Амели

» Целувка, шамар, прегръдка...
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 2:32 am by Амели

Friends



Кликнете тук, за да станете приятел на форума.
Основен партньор
Основен партьор

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 3:06 pm
Статистика
Имаме 65 регистрирани потребители
Най-новият потребител е RefugiaA794075

Нашите потребители са написали 992 мнения in 176 subjects

a strangely persuasive monster. [flood topic]

+8
Renesmee Eisenberg
Алвиел
Bess_Flint
Starlet
Юкио Такеба
Dawn Mackee
Джо.
Billy's best friend
12 posters

Страница 2 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 2 Empty a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Billy's best friend Вто Авг 16, 2011 1:00 am

First topic message reminder :

=>
Billy's best friend
Billy's best friend


Върнете се в началото Go down


a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 2 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Джо. Пет Авг 19, 2011 5:12 am

Всъщност не. Но ако попаднеш на нещо, споделяй. ^

Аз ще се оттеглям, с идеята да прочета/изгледам нещо, въпреки че накрая сигурно ще си отспя. xd
Джо.
Джо.


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 2 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юкио Такеба Пет Авг 19, 2011 5:15 am

Намерих си нещо, което ми звучи интересно... -->клик
Но... ще се тегли сигурно с години ._. ::гледа жално торент програмата си::

'збогом, чадо, до нови срещи.
Юкио Такеба
Юкио Такеба


http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 2 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Starlet Пет Авг 19, 2011 3:24 pm

Добро утро... а може би ден..
Starlet
Starlet


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 2 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Bess_Flint Пет Авг 19, 2011 3:50 pm

Добро утро хора (или мистични създания)a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 2 2322626082 Как сме?
Bess_Flint
Bess_Flint


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 2 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Starlet Пет Авг 19, 2011 3:53 pm

Супер изкукуригали ;D Поне аз... ти как си?
Starlet
Starlet


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 2 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Bess_Flint Пет Авг 19, 2011 4:00 pm

В същото състояние още от снощи xD Така че споделям "мъката" ти...
Bess_Flint
Bess_Flint


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 2 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Starlet Пет Авг 19, 2011 4:09 pm

Хаа! Аз се надявам скоро да намеря лек за състоянието си.
Starlet
Starlet


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 2 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Bess_Flint Пет Авг 19, 2011 4:12 pm

А, аз нямам такива проблеми. На мен си ми е много добре това състояние. Отразява ми се адски добре на психиката (полудявам малко, но това е хубаво). Даже сега мисля да направя нещата оше по-интересни с една чаша кафе. a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 2 2047402582
Bess_Flint
Bess_Flint


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 2 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юкио Такеба Пет Авг 19, 2011 5:27 pm

Добро утро, добро утро на всичко, което се намери.
Юкио Такеба
Юкио Такеба


http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 2 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Алвиел Пет Авг 19, 2011 5:45 pm

Добро ли, нека е прекрасно.
Някой знае ли колко точно е часа, при мен всички часовници са спрели, нях. a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 2 2225864208
Алвиел
Алвиел


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 2 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Bess_Flint Пет Авг 19, 2011 5:47 pm

Добро да е! :Д Това човек да стой затворен на едно място за около 24 часа не е хубаво ... никак даже ...a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 2 1532106882

Но ... това не друг въпрос...


Часът е 12.48 точно :Д

Иначе как сте хора?
Bess_Flint
Bess_Flint


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 2 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Алвиел Пет Авг 19, 2011 5:51 pm

Ами горе е твърде високо, а долу - твърде ниско. Така че да речем, че съм по средата.

Ти къде си(как си)? a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 2 2367533627
Алвиел
Алвиел


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 2 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юкио Такеба Пет Авг 19, 2011 5:52 pm

Аз само ще се оплача, че след като информирах абсолютно всички да ми звънят след 2, когато ще съм в будна фаза те си УМИРАТ да звънят към 11-12 и да ме будят. Днес телефона ми беше с изключен звук и в гардероба, но се получи ужасяващо силен звук.
Nao, и аз искам липса на часовници ._.
Юкио Такеба
Юкио Такеба


http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 2 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Bess_Flint Пет Авг 19, 2011 5:56 pm

Аз съм много високо :Д (незнайно защо) ...

А липсата на часовници е прекрасно нещо... но аз си имам един заек в нас, който постоянно ми сочи към тази дразнеща джунджурийка тиктакаща на всяка секунда... :Д
Bess_Flint
Bess_Flint


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 2 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юкио Такеба Пет Авг 19, 2011 6:10 pm

Да започнем революция!
Долу часовниците, долу правителството!
::упражнява лозунги и се дере да крещи::
Юкио Такеба
Юкио Такеба


http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 2 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Алвиел Пет Авг 19, 2011 6:25 pm

Онзи ден минах покрай казана за боклук на ъгъла и гледката ме удовлетвори.. познайте какво бяха изхвърлили хората - един огромен часовник(леко натрошен), който обаче все още работеше(поне едната стрелка), нях. a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 2 2324734923
Алвиел
Алвиел


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 2 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юкио Такеба Пет Авг 19, 2011 6:29 pm

Това само значи, че революцията вече е започнала!
Ур-а!
Юкио Такеба
Юкио Такеба


http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 2 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Алвиел Пет Авг 19, 2011 6:49 pm

О, ама разбира се, че е започнала. Нали всички искаме това?! Вселената ще се обърне към нас...
Алвиел
Алвиел


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 2 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юкио Такеба Пет Авг 19, 2011 7:07 pm

Пф, Вселената. Тази гадинка е един от основните подръжници на Часовниците и Времето като цяло.
Долу Вселената!
::смее се архизлодейски и се върти на стола си::
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 2 Tumblr_locybgs6YQ1qkook3o1_500
Юкио Такеба
Юкио Такеба


http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 2 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Bess_Flint Пет Авг 19, 2011 7:14 pm

Барнииии!!!!!

Barney - Who mentioned snakes? And would you stop shouting... You're scaring Cottentails.
Ted - You named the rabbit?
Barney - You took longer to get here.. We bonded I'm keeping her!!

(How I met your mother ми е слабост... е и аниметата... ) xD
Bess_Flint
Bess_Flint


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 2 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юкио Такеба Пет Авг 19, 2011 7:21 pm

Ауу, аниме фен <3
Веднага плюй любимите ти, веднага.

Юкио Такеба
Юкио Такеба


http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 2 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Bess_Flint Пет Авг 19, 2011 7:27 pm

xD Чакай, че чак се стреснах...
Ми те са значително много... но най- любимото ми е One Piece... после ... Bleach... и има още доста ...

Да разбирам, че и ти си почитател на аниметата ... давай да видим твоите :Д
Bess_Flint
Bess_Flint


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 2 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юкио Такеба Пет Авг 19, 2011 7:35 pm

Няхахаха, още по-зле, аз съм тежък случай на yaoi fangirl-изъм. Заразно е.

Хмм, моите са xxxholic,ga-rei zero, bakemonogatari, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Toradora, Junjou Romantica, Ookami-san to Shichinin no Nakamatachi,Durarara!(това ОСОБЕНО много <3),Baccano, Code Geass и ох, мързи ме да продължавам, много са. О,о,о, добави в списъка и почти всичко на студио Gibli(все още ми липсват няколко филма, за това е "почти всичко")
;D
Юкио Такеба
Юкио Такеба


http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 2 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Bess_Flint Пет Авг 19, 2011 7:38 pm

о.о Да определено си по-голям фен на анимета от мен :Д от тези, които изреди сам гледала 3-4 :Д
Bess_Flint
Bess_Flint


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 2 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юкио Такеба Пет Авг 19, 2011 7:41 pm

Може би по-скоро бях... в последната една година почти не съм гледала, макар че наскоро две нови(и все още излизащи) серии ми привлякоха вниманието и се върнах заради тях към "старото хоби"
a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 2 3632373061
Юкио Такеба
Юкио Такеба


http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] - Page 2 Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите