Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Малко съобщение
Всички стари герои се намират в архива. Пишете в тази тема, ако искате да продължите да играете със стария си.
Latest topics
» Станете приятели!
a strangely persuasive monster. [flood topic] Icon_minitimeНед Авг 26, 2012 10:25 pm by Nameless

» Настроение - емотиконка
a strangely persuasive monster. [flood topic] Icon_minitimeЧет Апр 26, 2012 8:58 pm by Амели

» Романтично преживяване.
a strangely persuasive monster. [flood topic] Icon_minitimeСъб Апр 14, 2012 2:15 am by Renesmee Eisenberg

» Търся другарче за РП.
a strangely persuasive monster. [flood topic] Icon_minitimeСъб Апр 14, 2012 2:14 am by Renesmee Eisenberg

» //set the fire to the rain//
a strangely persuasive monster. [flood topic] Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 3:01 am by Мира.

» Име-Лик-Подпис
a strangely persuasive monster. [flood topic] Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 2:34 am by Амели

» История с 3 думи...
a strangely persuasive monster. [flood topic] Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 2:34 am by Амели

» Асоциации
a strangely persuasive monster. [flood topic] Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 2:33 am by Амели

» Целувка, шамар, прегръдка...
a strangely persuasive monster. [flood topic] Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 2:32 am by Амели

Friends



Кликнете тук, за да станете приятел на форума.
Основен партньор
Основен партьор

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 3:06 pm
Статистика
Имаме 65 регистрирани потребители
Най-новият потребител е RefugiaA794075

Нашите потребители са написали 992 мнения in 176 subjects

a strangely persuasive monster. [flood topic]

+8
Renesmee Eisenberg
Алвиел
Bess_Flint
Starlet
Юкио Такеба
Dawn Mackee
Джо.
Billy's best friend
12 posters

Страница 1 от 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] Empty a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Billy's best friend Вто Авг 16, 2011 1:00 am

=>
Billy's best friend
Billy's best friend


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Джо. Чет Авг 18, 2011 3:49 am

Кощунствено е тая тема да си седи такава, празна. Първа я опорочих. a strangely persuasive monster. [flood topic] 1662243607
Джо.
Джо.


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Dawn Mackee Чет Авг 18, 2011 3:51 am

Смел вампир! ;д Как сте сладури? Какво правите?
Dawn Mackee
Dawn Mackee


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Джо. Чет Авг 18, 2011 3:55 am

(Така е. ;D)
Като цяло се намирам в много особено и неопределимо настроение, така че по-добре да не се опитвам да го анализирам. a strangely persuasive monster. [flood topic] 1532106882

Ами ти?
Джо.
Джо.


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Dawn Mackee Чет Авг 18, 2011 4:13 am

До сега се къпах.. и май ще трябва да лягам,понеже отново утре трябва да ходя в едни офиси,където ме карат да карам лятна работа като счетоводител ;д Досада ама.. обещали са ми магазини после! А ти какво правиш? Бтв какви филми харесваш? - любим въпрос,не се чуди ;д -
Dawn Mackee
Dawn Mackee


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Джо. Чет Авг 18, 2011 4:21 am

Тамън направих тема за френското кино. Сложно ми е да отговоря, защото съм голям киноман и експериментирам с вкуса си. Мога да ти кажа по-скоро какво не харесвам - повечето американски комедии и ужаси, които са ми напълно безсмислени и преливащи от простащина, но не и от хумор. Това, разбира се, не означава, че всеки не-американски филм е застрахован от подобни грешки, но...

Тъй че зависи от филма. Дори в момента си търся нови попълнения към колекцията "любими". Също така съм лесно вманиачаваща се, така че харесам ли някой актьор, гледам всичко негово, до което се докопам.

Ами ти? Да ти върна въпроса, че се отнесох... a strangely persuasive monster. [flood topic] 4252452532
Джо.
Джо.


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Dawn Mackee Чет Авг 18, 2011 4:27 am

Харесвам екшън филмите и тези,които спадат към документалните. Сега чакам J. Edgar с участието на Лео Ди. Той прави доста хубави филми,любими са ми Кървавия Диамант,ако си го гледала,ако не се разказва за това как от Африка изнасят диаманти,за да ги внесат в Америка,но се водят много войни за тези диаманти. Хващат малките момчета и ги обръщат срещу семействата им и ги карат,след като са вече тренирани да ги убият. А за Джей Едгар,това е основателя на ФБР Сащ ;д Обичам и добре направените фентъзита,понеже си падам малко мечтател и авантюрист.

Обаче трябва да ставам,ако искам утре да се вдигна някога.. ;д Пак ще си говорим. Аз от тази година започвам френски,тъй че може и на мен да ми допадне френското кино! Лека мека и приятни сънища!
Dawn Mackee
Dawn Mackee


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Джо. Чет Авг 18, 2011 4:31 am

А, чудесно. Умножаваме се франкофоните. a strangely persuasive monster. [flood topic] 1768192512 Иначе Лео и аз го любя особено много - изключае "Титаник", който ми е трън в очите. Наскоро гледах "Total eclipse" и там е още едни такъв младичък и крехък, ама пък как понася ролята на Рембо! Гледай го, ако искаш, макар че е биографичен и малко отнесен, та не знам дали ще ти допадне.

Хайде лека, утре ще си продължим. (:
Джо.
Джо.


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юкио Такеба Пет Авг 19, 2011 3:35 am

О, каква самотна флууд тема.
::гушва нещото и започва да му хапе ухото утешително::
Дали ще се намери някой друг да се включи в това занимание?
Юкио Такеба
Юкио Такеба


http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Джо. Пет Авг 19, 2011 3:52 am

Разбира се, макар и не много адекватно.

Предлагам да те питам нещо от рода на "как си?". a strangely persuasive monster. [flood topic] 1685985038
Джо.
Джо.


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юкио Такеба Пет Авг 19, 2011 4:02 am

Предложението се приема... дори смятам да отговоря.
Липсва ми позитивно убеждение в момента, единствените ми пари са някакви си двадесет стотинки и нямам нито една цигара
a strangely persuasive monster. [flood topic] 2324734923
Юкио Такеба
Юкио Такеба


http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Джо. Пет Авг 19, 2011 4:13 am

Влизам ти в положението. Последната ми беше преди месец, макар че днес успях да си свия една от гадния тютюн на нашите. Но ми е гузно да се възползвам. a strangely persuasive monster. [flood topic] 3832313845
Джо.
Джо.


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юкио Такеба Пет Авг 19, 2011 4:15 am

О, това е наистина гибелно. Смятам обаче, че моето положение е по-трагично; родителите ми не пушат. Ама хич.
Юкио Такеба
Юкио Такеба


http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Джо. Пет Авг 19, 2011 4:18 am

Е, да, това вече е мъчително. В случая няма как да помогна. Психическа подкрепа?
Дано ти се оправи положението възможно най-скоро. a strangely persuasive monster. [flood topic] 2047402582
Джо.
Джо.


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юкио Такеба Пет Авг 19, 2011 4:19 am

Няхахаха, колко си мила. Спокойно, утре всичко ще се нареди (евентуално).
Хм, след като аз се оплаках е твой ред ;D
Юкио Такеба
Юкио Такеба


http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Джо. Пет Авг 19, 2011 4:23 am

Да, така е редно. xD Май ще се огранича в това, че с каквото и да се захвана днес, не ми върви.

Даже един филм не можах да изгледам като хората. a strangely persuasive monster. [flood topic] 1061084550


Последната промяна е направена от Калиеса Навара на Пет Авг 19, 2011 4:33 am; мнението е било променяно общо 1 път
Джо.
Джо.


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юкио Такеба Пет Авг 19, 2011 4:25 am

Погледни от добрата страна, поне се опитваш да правиш нещо. Аз дори книгата не мога да си довърша от проклетият мързел //дошъл от наличието на прекалено ниско кръвно//
Кой филм не ти се отдаде да бъде изгледан?
Юкио Такеба
Юкио Такеба


http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Джо. Пет Авг 19, 2011 4:30 am

Cat Ballou. А ми се гледаше, не знам какво стана. Ще преповторя опита по-късно, а ако ми дойде вдъхновението, може да си спретна някакъв импровизиран маратон.

И аз не четох тези два дни. Пък колко неща съм си приготвила за след това; дори не знам от кое ще започна; всички ми се струват много важни. ><
Джо.
Джо.


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юкио Такеба Пет Авг 19, 2011 4:35 am

Уу, Джейн Фонда. Ай лайк хър... но този филм не знам дали съм го гледала. Има нещо познато, но е по-добре просто да го изгледам и после да мисля. Не че скоро ще се отърва от сегашното си зарибяване- британските сериали.

Кхъм. Да, обикновено е така. Аз само се каня да правя Много Важни Неща и нищо никога не се нарежда, за това просто стоя в страни и пия кафенце.
Юкио Такеба
Юкио Такеба


http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Джо. Пет Авг 19, 2011 4:38 am

И аз бях на вълна британски комедии по едно време. Сега по-скоро търся филми с Бриджит Бардо, но са учудващо трудни за намиране.

Ти на кои си? Току-виж съм открила нещо, което не съм забелязала преди. (:
Джо.
Джо.


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юкио Такеба Пет Авг 19, 2011 4:44 am

В момента съм в някаква псевдо агония, защото и двата сериала, които изгледах за отрицателно време последните две седмици... скоро няма да имат продължение. За единия (Doctor Who, втората част на сегашно течащите епизоди ще е есента) а другия ще е чак догодина.
Гледала ли си "Sherlock"? Ooo, ooo... ooo.
Само това ще кажа. И след това ще псувам само трите епизода(+1пилотен).
a strangely persuasive monster. [flood topic] 2324734923

Накрая ще си пусна Монти Пайтън и ще забравя за всичко останало в името на липсата на логика. И това ще е краят на драмата.
Юкио Такеба
Юкио Такеба


http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Джо. Пет Авг 19, 2011 4:47 am

Да, страхотни са и двата (и Монти Пайтън също). Ако ти харесва Доктора, сигурно ще харесаш и Torchwood. Ако не си го гледала, де. С капитан Джак е. <3

Аз лично съм почитател и на The IT Crowd и Spaced + Psychoville, ама той е за много особени настроения. о.О
Джо.
Джо.


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юкио Такеба Пет Авг 19, 2011 4:53 am

Все се каня да гледам Torchwood и все изскача нещо друго. Или забравям. И с Psychoville е така между другото, не знам от колко време се каня да го гледам.

Ох, обожавам Noel Fielding...мечта ми е да го видя в сериал с Russell Brand след като ги гледах в The Big Fat Quiz of the year
a strangely persuasive monster. [flood topic] 3632373061
Юкио Такеба
Юкио Такеба


http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Джо. Пет Авг 19, 2011 5:01 am

Ахаха, ще е страхотно. Аз съм на час по лъжичка с the mighty boosh, ама така е по-хубаво; удължавам удоволствието.

Торчууд е адски добър и има едно невероятно същество, наречено Оуен Харпър + Тошико Сато, която май феновете на сериала като цяло недюлбват, пък аз я харесах от самото начало. Така че ако ти се отвори вратичка, му дай шанс. ^
Джо.
Джо.


Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Юкио Такеба Пет Авг 19, 2011 5:07 am

Тъй вярно, генерале, ще му дам шанс. Просто трябва да прежаля временно Matt Smith и Benedict Cumberbatch ...

Хмм, в момента се изкушавам да си дръпна още някой сериал на Moffat. Гледала ли си нещо друго негово?
Юкио Такеба
Юкио Такеба


http://metropolis.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото Go down

a strangely persuasive monster. [flood topic] Empty Re: a strangely persuasive monster. [flood topic]

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите