Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Малко съобщение
Всички стари герои се намират в архива. Пишете в тази тема, ако искате да продължите да играете със стария си.
Latest topics
» Станете приятели!
Имение "Castillo Caribe" Icon_minitimeНед Авг 26, 2012 10:25 pm by Nameless

» Настроение - емотиконка
Имение "Castillo Caribe" Icon_minitimeЧет Апр 26, 2012 8:58 pm by Амели

» Романтично преживяване.
Имение "Castillo Caribe" Icon_minitimeСъб Апр 14, 2012 2:15 am by Renesmee Eisenberg

» Търся другарче за РП.
Имение "Castillo Caribe" Icon_minitimeСъб Апр 14, 2012 2:14 am by Renesmee Eisenberg

» //set the fire to the rain//
Имение "Castillo Caribe" Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 3:01 am by Мира.

» Име-Лик-Подпис
Имение "Castillo Caribe" Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 2:34 am by Амели

» История с 3 думи...
Имение "Castillo Caribe" Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 2:34 am by Амели

» Асоциации
Имение "Castillo Caribe" Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 2:33 am by Амели

» Целувка, шамар, прегръдка...
Имение "Castillo Caribe" Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 2:32 am by Амели

Friends



Кликнете тук, за да станете приятел на форума.
Основен партньор
Основен партьор

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 3:06 pm
Статистика
Имаме 65 регистрирани потребители
Най-новият потребител е RefugiaA794075

Нашите потребители са написали 992 мнения in 176 subjects

Имение "Castillo Caribe"

2 posters

Go down

Имение "Castillo Caribe" Empty Имение "Castillo Caribe"

Писане by Амели Нед Мар 25, 2012 6:29 pm

Не, че не харесвах малките къщички сгушени в големи градини пълни с цветя. Предпочитах обаче да ми е широко, а те не предлагаха това пространство от което се нуждаех. Мразех тишината на голямата къща, но винаги се бях примирявала с нея. И въпреки това ми се щеше да има някой, който да живее с мен и да запълва тази празнота, която усещах вече векове наред...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Къщата от вън:
Имение "Castillo Caribe" 3537173W
Имение "Castillo Caribe" 3537174L
Имение "Castillo Caribe" 3537175M
Имение "Castillo Caribe" 3537176k
Имение "Castillo Caribe" 3537177P
Имение "Castillo Caribe" 3537185c
Имение "Castillo Caribe" 3537186u
Имение "Castillo Caribe" 3537187k
Имение "Castillo Caribe" 3537188C

Коридорите и фоайетата:

Имение "Castillo Caribe" 3537197J
Имение "Castillo Caribe" 3537198L
Имение "Castillo Caribe" 3537199M
Имение "Castillo Caribe" 3537200W
Имение "Castillo Caribe" 3537201Z
Имение "Castillo Caribe" 3537209k
Имение "Castillo Caribe" 3537210n

Винарната:

Имение "Castillo Caribe" 3537213o

Бани, всекидневни, холове и др:

Имение "Castillo Caribe" 3537216f
Имение "Castillo Caribe" 3537217O
Имение "Castillo Caribe" 3537218Q
Имение "Castillo Caribe" 3537219b

Банята на Амели:
Имение "Castillo Caribe" 3537220W

Имение "Castillo Caribe" 3537222a
Имение "Castillo Caribe" 3537223x
Имение "Castillo Caribe" 3537224f
Имение "Castillo Caribe" 3537225z
Имение "Castillo Caribe" 3537226V
Имение "Castillo Caribe" 3537231h
Имение "Castillo Caribe" 3537232k


Стаи:

Стаята на Амели:
Имение "Castillo Caribe" 3537237K
Имение "Castillo Caribe" 3537238Y

Стаите за гости:
Имение "Castillo Caribe" 3537239p
Имение "Castillo Caribe" 3537240T


Фитнес, джакузи и стая за масажи:


Имение "Castillo Caribe" 3537245T
Имение "Castillo Caribe" 3537246M
Имение "Castillo Caribe" 3537247X
Амели
Амели
Miss Pink.


Върнете се в началото Go down

Имение "Castillo Caribe" Empty Re: Имение "Castillo Caribe"

Писане by Nameless Пет Апр 06, 2012 9:12 pm

И пристигнали в луксозното имение (o_o)...........
Nameless
Nameless


Върнете се в началото Go down

Имение "Castillo Caribe" Empty Re: Имение "Castillo Caribe"

Писане by Амели Пет Апр 06, 2012 9:24 pm

-Не мисля, че си в "идеално" състояние... - казах игнорирайки формалностите и.
-Говори ми на "ти" и не ме убеждавай, че си добре. Достатъчно съм умна и веща в това да знам, че не си... - допълних изправяйки момичето на крака.
-Ще ти помогна и когато си добре ще те пусна да си вървиш, окей? - поясних и без да изчакам съгласието и, или пък несъгласието и бавно, но достатъчно бързо се запътихме към вкъщи.
Когато стигнахме отключих и дърпайки я отидохме в хола.
Бутнах я леко на дивана чудейки се дали да и разкрия, че съм ангел и да я излекувам за миг, или да се правя на "нормална" и да я лекувам с дни... Чудейки се не осъзнавах, че стоя като статуя вперила невиждащ поглед в картината изобразяваща древногръцките богове.
Амели
Амели
Miss Pink.


Върнете се в началото Go down

Имение "Castillo Caribe" Empty Re: Имение "Castillo Caribe"

Писане by Nameless Пет Апр 06, 2012 9:41 pm

Капка ирония заблестя в очите на Алая щом чу речта на ангелската душица. Беше й длъжница.
- Амели, никога не съм се съмнявала в умствените ти възможности. - през смях изрече и се хвана за реброто.

Щом я бутна на дивана и замръзна, подобно някоя древногръцка богиня, Щеголихин заговори отново:
- Напомняш ми на някоя древногръцка богиня. Много ти благодаря за помощта и обещавам да ти се реванширам.
Nameless
Nameless


Върнете се в началото Go down

Имение "Castillo Caribe" Empty Re: Имение "Castillo Caribe"

Писане by Амели Пет Апр 06, 2012 10:03 pm

-Аз? - попитах изненадано изкарана от транса.
-Нямаш си на представа колко са красиви и величествени те всъщност. А пред тях можеш само и единствено да трепериш от страх и възхищение.- заговорих с усмивка на лице не осъзнавайки какво всъщност казвам.
-Не, няма проблем. Свикнала съм да помагам на хората, нали това ми е работата... - казах с усмивка, а след това застинах.
-...тоест аз уча не работя. - допълних и се усмихнах смутено.
Амели
Амели
Miss Pink.


Върнете се в началото Go down

Имение "Castillo Caribe" Empty Re: Имение "Castillo Caribe"

Писане by Nameless Пет Апр 06, 2012 10:30 pm

Енергията, която девойката излъчваше, можеше да бъде сравнена с божествена, затова Алая не би се учудила, ако именно сладката Амели се окажеше ангел.
- Ако се опитваш да криеш нещо, прави го по-убедително
- директно й заяви, докато се опитваше да се повдигне нагоре. Костите й изпукаха от самосебе си, а рязка болка прониза отново онези две места, които бях споменала по-рано. - Без значение дали си ученик или отдавна приключила с работата по учебник, е страхотно, че се занимаваш с помагане на двукраките. - едва забележима усмивка пробягна по бледото лице на окървавената.
Погледът й се плъзна по кървавите петна, които бе оставила по килима, пода, дивана и дори роклята на ангелката.

На звънецът на Амели се позвъни, а щом тя отвори вратата, на прага й намери малка покана, която й предоставяше възможността утре вечер да се яви облечена като принцеса пред заешката кралица. Но Химера все още не знаеше нищо за това, а и мислите й течаха твърде бавно, възпрени само и единствено от проказната агония, измъчваща я и давеща се в нея постоянно.
Nameless
Nameless


Върнете се в началото Go down

Имение "Castillo Caribe" Empty Re: Имение "Castillo Caribe"

Писане by Амели Пет Апр 06, 2012 11:21 pm

-Ами по принцип лъжата е грях нали... - смутено промълвих.
-Предпочитам да премълчавам нещата отколкото да ги извъртам по доста грозен начин. - допълних и свих рамене.
-Ъм, аз съм...ангел. - казах и плахо погледнах момичето.
-Не казвай на никой моля те! Името ми е Амели. - помолих я и се усмихнах.
На вратата се звънна. Отворих вратата и се загледах на пред. Нямаше никой. Погледа ми се спусна към пода и забелязах красив пощенски плик. Взех го. Хартията бе гладка и нежна. Върнах се в хола и седнах до гостенката ми. Отворих писмото и извадих тънък нежен лист изписан с изящен, ръкописен почерк.

"Поканена сте да присъствате
на бал по случай пристигането
на Малиновата херцогиня.
Събитието ще се проведе в 20:00ч. на 6.04.2012г. в
Балната зала на Кралския дворец.
Облеклото трябва да е официално."


Прочетох на глас писмото и се усмихнах.
-Боже, Малиновата херцогиня ще дойде тук! - въодушевено се обърнах към себеседницата си. Като видях измъчения и и болезнен вид се наведох глава сконфузено.
-Искаш ли да те излекувам? Не знам дали боли или дали ще усетиш нещо... Май само леко загряване, но както си решиш. Просто това е бързия и безболезнен вариант... - започнах да бръщолевя нервно.
Амели
Амели
Miss Pink.


Върнете се в началото Go down

Имение "Castillo Caribe" Empty Re: Имение "Castillo Caribe"

Писане by Nameless Пет Апр 06, 2012 11:35 pm

- Aко ще се почувстваш по-на място, аз съм сукубус. - дяволита усмивка се изписа по лицето й, но болките непрестанно мъчеха изтерзаната й душа. (ха ха)
Амели изтича веднага щом чу звъна, а щом се завърна, зачете на глас писмото, което бе изпратено от ...някого.
- С удоволствие бих е поекла пет минути в адски мъки, пред това да стоя закована на леглото със седмици. Давай. - беше готова да се подложи на това неизвестно нещо, само и само да утеши по някакъв начин болката на прорязана плът, сгабясана, пробита от отвратителни гъби. Ew.
Клепачите й се отпуснаха и затвориха, прикривайки пъстрите й ириси, а цялото й тяло се отпусна в меката галантна прегръдка на възглавницата и дивана, на който само преди секунди бе стоварена.
Nameless
Nameless


Върнете се в началото Go down

Имение "Castillo Caribe" Empty Re: Имение "Castillo Caribe"

Писане by Амели Съб Апр 07, 2012 12:05 am

Дълбока въздишка се отдели от гърдите ми. Бе по скоро признак на успокоение отколкото нещо друго.
-Сукубус значи... - започнах, но така и не дожърших мисълта си.
-Това значи ли, че се храниш със сексуалните емоции и сънища на двукраките индивиди? - попитах с любопитство. Момичето се облегна на зад и затвори очи. Реших да и говоря докато я лекувам. Не че някой бе изпитвал силни боли или нещо такова, просто леко затопляне, щипане, леки болки, но в никакъв случай нещо болезнено, по скоро неприятно. Положих длан върху челото на сукубата и усетих, че бе доста студена.
-Така и не разбрах как се казваш. - отбелязах и започнах процедурата. За миг вероятно бе усетила някой от онези странични ефекти, но след това по кожата и н ямаше дори белег, а тя вероятно се чувстваше доста по-добре.
-Така как е? - попитах с усмивка отделяйки ръката си от челото и.
Амели
Амели
Miss Pink.


Върнете се в началото Go down

Имение "Castillo Caribe" Empty Re: Имение "Castillo Caribe"

Писане by Nameless Съб Апр 07, 2012 4:37 am

Паренето и щипането, което усещаше, й се стори по-скоро приятно, невероятно удоволствие ... сякаш течно злато се спусна по вените й и се разпръсна из цялото тяло. Тя бе мазохист! Болката й харесваше, а не я ужасяваше! Но само и единствено, защото точно тази лека, едва доловима болка, която изпитваше сега, й подсказваше, че е жива. Нали бях казала по-рано? Само живите сме способни да усещаме това (отвратително) чувство, което разяжда кожата ни, но ни доказва пламъка, все още ярко искрящ, на живота ни.
- Може да се каже, но и не само. Относно името ми... Наричай ме Алая. - след тези думи ангелката насочи силите се срещу тялото на Щеголихин, а тя самата се унесе в блажените прегръдки на съня...
***
Събуди се чак следобед следващия ден...
- О-о-о-о.... - протегна се хубавичко и чак щом направи някои доста сложни извъртяния установи, че.... не я боли. - Благодаря ти, Амели! Но нямаше ли бал? Няма ли да ходиш?
Nameless
Nameless


Върнете се в началото Go down

Имение "Castillo Caribe" Empty Re: Имение "Castillo Caribe"

Писане by Амели Съб Апр 07, 2012 2:59 pm

След като я излекувах сукубата заспа и се събуди чак на другия ден.

-Ами да ще ходя вероятно. Обичам баловете. Ти няма ли да дойдеш? - отбелязах и попитах с усмивка. Не изчаках отговора и, а с бърза крачка, почти тичане отидох в стаята си и се облякох за минути като за бала.
Слязох долу и се завъртях драматично.
-Как е? Дали е подходяща или е прекалено къса? - попитах с учудване и притеснение.
-Нали и ти ще отидеш? Предполагам си по-добре? Всъщност как си? - попитах с лека усмивка, която бе по скоро породена от вълнението около бала.
Амели
Амели
Miss Pink.


Върнете се в началото Go down

Имение "Castillo Caribe" Empty Re: Имение "Castillo Caribe"

Писане by Nameless Съб Апр 07, 2012 7:01 pm

Алая се усмихна меко, ала все още сънено, на блондинката и поклати глава. В рамките на неколкосекунди бе извършила хиляда и едно неща, а сега дори очакваше оценка за тоалета й!
- Мисля, че е перфектно. Относно бала... май ще пропусна, нито имам подходящи дрехи, нито каквото и да било желание за 'светски събития'...
За нея не беше проблем да отиде с ненаправени коси или обикновена, всекидневна рокля, но... изрично бе подчертано да се носят възможно по-официални дрехи.
- Пожелавам ти да се забавляваш страшно много... и да ми разкажеш след това бурните си преживявания.
Макар че на една ангелка Алая не знаеше какви по-точно бурни неща могат да се случат...

Раздвижи отново ръцете и краката си, установявайки че... МОЖЕ да ги движи БЕЗ болка! Какво щастие! Само мисълта за това я изпълваше с добро настроение и желание за разходки.
Може би когато останеше сама, спомените, свързани с недалечното минало щяха да си проправят път към мозъка й и да сграбчат в стоманена прегръдка съзнанието й... Едва доловима въздишка се изпусна от гърдите й, а веселите искри в очите й отново се върнаха на мястото си и се отправиха към тези на Амели.
Nameless
Nameless


Върнете се в началото Go down

Имение "Castillo Caribe" Empty Re: Имение "Castillo Caribe"

Писане by Амели Съб Апр 07, 2012 7:20 pm

-Е стига дее!! - нацупено казах и повлякох момичето към втория етаж.
-Що за настроение когато ще има бал? - попитах докато се качвахме по стълбите към стаята ми. Щом стигнахме се отправихме към последната врата в дъното на коридора. Единствената със златна дръжка. Отворих я и навлязохме в моята версия за "Рай" (макар че честно да си призная истинския въобще не е за изпускане).
-Сега ще ти намерим нещо за носене. Само кажи дължината на роклята, ако е рокля, и цвета. Както и какви обувки искаш... - казах отваряйки дрешника си и показвайки и огромна част с обувки.
-...и също така някакъв аксесоар... - не спирах да говоря от вълнение. Обърнах се към Алая и и се усмихнах.
-Ще дойдеш нали? - погледнах я с онзи ангелски мил, нежен, полунасълзен поглед.
Амели
Амели
Miss Pink.


Върнете се в началото Go down

Имение "Castillo Caribe" Empty Re: Имение "Castillo Caribe"

Писане by Nameless Нед Апр 08, 2012 12:34 am

- Изобщо не си падам по балове...- измърмори така, че само и единствено тя да чуе себе си и въздъхна. Чувстваше се дръжна към Амели, затова се съгласи на предложението й. Роклята - тя нямаше значение, стига на беше в искрящи цветове. - Черната къса рокля, малката черна чанта и черните обувки. - семпло, без капчица съмнение каза. Явяваше се рокля до под коленете по тялото, очертаваща тялото и бюста. - И да, ще дойда, за да не се чувстваш самотна без кавалер.- смигна й шеговито и пое дрехите, които Амели й даде.

Не след дълго се озова облечена по този... нелеп начин. Да, отиваше й, но просто не бе свикнала да носи подобни дрехи, а и едва ли щеше да привикне бързо.

- Хайде да тръгваме, бонбонен ангел мой, за да не закъснеем. -

Косата й бе вързана на обикновен кок, което откриваше лицето й, а й бе подходящо със самата рокля. Пое нежната ръка на Амели и заедно се надочиха надолу по стълбите. Не след дълго заключваха вратата.

//За да стигнем възможно най-скоро >xD
Nameless
Nameless


Върнете се в началото Go down

Имение "Castillo Caribe" Empty Re: Имение "Castillo Caribe"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите